Instalujeme zdroje tepla a teplé vody pro vaše bytové domy – už téměř 10 let

Navazujeme přitom na více než 20 let trvající rodinnou tradici. Zaměřujeme se výhradně na dodávku a montáž tepelné techniky pro vytápění a ohřev teplé vody v bytových domech.

Ve spolupráci s předním světovým dodavatelem tepelné techniky Viessmann našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení vytápění a ohřevu teplé vody pro bytové domy.

-> identifikační údaje

logo prosun
logo viessmann

Jsme dlouholetým montážním a servisním partnerem společnosti Viessmann

Našim zákazníkům chceme nabízet jen nejlepší dostupné komponenty na trhu. A to nelze bez silného a stabilního partnera a dodavatele tepelné techniky. Tím partnerem je pro nás přední německý výrobce tepelné techniky – společnost VIESSMANN. Společně tak vašemu domu nabízíme nejen lokální zkušenosti, ale také odbornou technickou pomoc a zázemí nadnárodní společnosti.

Naši zákazníci si tak jsou jistí, že jejich nový zdroj tepla nebo teplé vody v podání plynové kotelny či solárního systému bude v perfektním stavu dlouhá léta a jejich investice se jim mnohonásobně vrátí.

Instalace na klíč s důrazem na kvalitu a detail, to vše podtrženo 5letou prodlouženou zárukou

Námi instalované zdroje tepla jsou nejen kvalitní, ale zpravidla jsou i tím nejmodernějším dostupným řešením na trhu – vy tak můžete být vždy o krok napřed a ušetřit na dodávce tepla a teplé vody pro váš bytový dům.

Každý zákazník potřebuje osobní a individuální přístup, stejně tak i jeho dům nebo samotná instalace. A proto jsme tu my. Našim zákazníkům, kteří vědí, co chtějí, nabízíme vždy něco navíc.

 

Vy se pro levnější teplo a teplou vodu musíte jen rozhodnout – vše ostatní už za vás zařídíme my.

Servis a údržba tepelných zdrojů

Prostřednictvím naší dceřiné společnosti ProSun – Service s.r.o. zajišťujeme pro naše zákazníky servis a údržbu plynových kotelen a solárních systémů. To vše formou běžného ročního servisu, nebo pravidelné měsíční servisní služby „ProSun Komplet Servis 24/7″.

Na základě servisní smlouvy provádíme veškerý servis a pravidelnou údržbu systému – tak aby zařízení vždy pracovalo v nejvyšším stupni účinnosti, hospodárně, a tedy s minimální spotřebou energie.

servis plynových kotelen
projekt plynové kotelny

Zpracování projektové dokumentace a poradenství

Vypracujeme projektovou dokumentaci nutnou k výstavbě vlastního zdroje tepla – ať už se jedná o projekt domovní plynové kotelny, solárního systému pro ohřev teplé vody, tepelného čerpadla, nebo regulace vytápění.

V případě potřeby zajistíme veškeré dokumenty spojené s energetikou projektu – jako jsou například Energetický posudek nebo rozptylová studie.

Projektovou dokumentaci projednáme ve stavebním řízení a zajistíme veškerou komunikaci se stávajícím dodavatelem tepla a teplé vody.

-> více o našich službách spojených s projekcí

Jsme certifikovaná montážní a servisní firma

Na veškeré systémy, které instalujeme, držíme platný certifikát opravňující k návrhu těchto systémů a jejich instalaci. To je vaše jistota, že  produkty Viessmann jsou kvalitní a odpovídají danému typu použití. A také že je systém navržený a nainstalovaný s ohledem na platné normy a předpisy a s dodržením všech montážních postupů udávaných výrobcem.

Díky zkušenostem a pravidelným školením si můžete být jistí, že systém, který pro vás navrhneme, splní vaše představy a bude maximálně účinný. Pouze pod takový systém se podepíšeme. I z toho důvodu už při samotném návrhu systému spolupracujeme s naším projekčním oddělením a navrhujeme optimální řešení pro individuální potřeby vašeho bytového domu.