Stavíme zdroje tepla, které pomohou ušetřit za vytápění a ohřev teplé vody i ve vašich bytových domech.

Přitom navazujeme na více než 20 let trvající rodinnou tradici. Zaměřujeme se výhradně na dodávku a montáž tepelné techniky pro vytápění a ohřev teplé vody v bytových domech. Ve spolupráci s předním světovým dodavatelem tepelné techniky Viessmann, našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení vytápění a ohřevu teplé vody pro bytové domy.

Co umíme?

  • Plynové domovní kotelny
  • Velkoplošné solární termické systémy
  • Tepelná čerpadla (středních a velkých výkonů)
  • Fotovoltaické elektrárny pro bytové domy
  • Provoz a dodávku tepelné energie (PROSUN Energie s.r.o.)
  • Servis a údržbu tepelných zdrojů (PROSUN Servis s.r.o.)
  • Projektové dokumentace ZTI
  • Chemické čištění otopných soustav a rorvodů vody

-> identifikační údaje

Skupina PROSUN

„Díky neustálému růstu a rozšiřování nabídky pro nové i stávající zákazníky dnes tvoří skupinu PROSUN tři samostatné společnosti, každá se svým vlastním cílem a posláním“

Jsme dlouholetým montážním a servisním partnerem společnosti Viessmann.

Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkům ty nejlepší dostupné komponenty na trhu, a to nelze bez silného a stabilního partnera v oblasti dodávky samotných zdrojů tepla. Tím partnerem je pro nás německý výrobce tepelné techniky společnost Viessmann – společně tak vaše bytovému domu můžeme nabídnout nejen lokální zkušenosti, ale také odbornou technickou pomoct a zázemí nadnárodní společnosti.

Naši zákazníci si tak mohou být jisti, že jejich nový zdroj tepla nebo teplé vody, v podání plynové kotelny či solárního systému nebo tepelného čerpadla, bude v perfektním funkčním stavu po dlouhá léta a jejich investice se jim mnohonásobně vrátí.

„Jsme s Vámi již více než 15 let a za tu bodu jsme instalovali více než 75 zdrojů tepla a teplé vody v bytových domech, namontovali přes 45 regulačních stanic a stovky metrů čtverečných solární systému a fotovoltaických elektráren.“

Děkujeme za Vaši důvěru!

Instalace na klíč s důrazem na kvalitu a detail, to vše podtrženo až 10 letou prodlouženou zárukou.

Námi instalované zdroje tepla nejsou jen kvalitní, ale zpravidla jsou i tím nejmodernějším dostupným řešením na trhu – Vy tak můžete být vždy o krok napřed a ušetřit na dodávce tepla a teplé vody pro váš bytový dům. Každý zákazník si žádá osobní a individuální přístup, stejně tak i jeho dům, či oblast instalace, a proto jsme tu my. Našim zákazníků, kteří vědí co chtějí, tak vždy nabízíme přesně to, co chtějí – kvalitu a spolehlivost!

Jsme certifikovaná montážní a servisní firma.

Na veškeré systémy, které instalujeme držíme platný cetifikát opravňující k návrhu těchto systémů a jejich instalaci. To je Vaše jistota, že nejen samotné produkty Viessmann jsou kvalitní a odpovídají danému typu použití, ale také že systém je navržen a nainstalován s ohledem na platné normy a předpisy s dodržením všech montážních postupů udávaných výrobcem.

Díky pravidelným školení a zkušenostem, si můžete být jisti, že systém, který pro Vás navrhneme, bude splňovat veškeré Vaše představy a bude maximálně účinný. Pouze pod takový systém se rádi podepíše. I z toho důvodu již při samotném návhu systému spolupracujeme s naším projekčním oddělením a snažíme se navrhnou optimání řešení pro individuální potřeby vašeho bytového domu.