Instalujeme zdroje tepla a teplé vody pro vaše bytové domy – již téměř 10 let

Přitom navazuje na více než 20let trvající rodinnou tradici. Zaměřujeme se výhradně na dodávku a montáž tepelné techniky pro vytápění a ohřev teplé vody v bytových domech.

Ve spolupráci s předním světovým dodavatelem tepelné techniky Viessmann, našim zákazníkům nabízíme kompletní řešení vytápění a ohřevu teplé vody pro bytové domy.

-> identifikační údaje

ProSun Energetické Služby

Jsme dlouholetým montážním a servisním partnerem společnosti Viessmann

Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkům ty nejlepší dostupné komponenty na trhu a to nelze bez silného a stabilního partnera v oblasti dodávky samotné tepelné techniky. Tím partenrem je pro nás přední německý výrobce tepelné techniky společnost VIESSMANN – společně tak vaše domu můžeme nabídnout nejen lokální zkušenosti, ale také odbornou technickou pomoct a zázemí nadnárodní společnosti.

Naši zákazníci si tak mohou být jisti, že jejich nový zdroj tepla nebo teplé vody, v podání plynové kotelny či solárního systému, bude v perfektním funkčním stavu po dlouhá léta a jejich investice se jim mnohonásobně vrátí.

Instalace na klíč s důrazem na kvalitu a detail, to vše podtrženo 5 letou prodlouženou zárukou

Námi instalované zdroje tepla nejsou jen kvalitní, ale zpravidla jsou i tím nejmodernějším dostupným řešením na trhu – Vy tak můžete být vždy o krok napřed a ušetřit na dodávce tepla a teplé vody pro váš bytový dům.

Každý zákazník si žádá osobní a individuální přístup, stejně tak i jeho dům, či oblast instalace, a proto jsme tu my. Našim zákazníků, kteří vědí co chtějí, nabízíme tak vždy něco navíc.

 

„Vy se pro levnější teplo a teplou vodu musíte pouze rozhodnout – vše ostatní už za vás zařídíme my.“

Servis a údržba tepelných zdrojů

Prostřednictvím naší dceřiné společnosti ProSun – Service s.r.o. zajišťuje pro naše zákazníky servis a údržbu plynových kotelen a solárních systémů. To vše formou běžného ročního servisu a nebo pravidelné měsíční servisní služby „ProSun Komplet ServiS 24/7“.

Na základě servisní smlouvy provádíme veškeré činnosti spojené se servisem a pravidelnou údržbou systému – tak aby zařízení vždy pracovalo v nejvyšším stupni účinnosti, hospodárně, a tedy s minimální spotřebou energie v plynu.

 

servis plynových kotelen
projekt plynové kotelny

Zpracování projektové dokumentace a poradenství

Vypracujeme projektovou dokumentaci nutnou k výstavbě vlastního zdroje tepla – ať už se jedná o projekt domovní plynové kotelny, solárního systému pro ohřev teplé vody, tepelného čerpadla nebo regulace vytápění.

V případě potřeby zajistíme veškeré dokumenty spojené s energetikou projektu – jako například Energetický posudek nebo rozptylovou studii.

Projektovou dokumentaci projednáme ve stavebním řízení a zajistíme veškerou komunikaci se stávajícím dodavatelem tepla a teplé vody.

-> více o našich službách spojených s projekcí

Jsme certifikovaná montážní a servisní firma

Na veškeré systémy, které instalujeme držíme platný cetifikát opravňující k návrhu těchto systémů a jejich instalaci. To je Vaše jistota, že nejen samotné produkty Viessmann jsou kvalitní a odpovídají danému typu použití, ale také že systém je navržen a nainstalován s ohledem na platné normy a předpisy s dodržením všech montážních postupů udávaných výrobcem.

Díky pravidelným školení a zkušenostem, si můžete být jisti, že systém, který pro Vás navrhneme, bude splňovat veškeré Vaše představy a bude maximálně účinný. Pouze pod takový systém se rádi podepíše. I z toho důvodu již při samotném návhu systému spolupracujeme s naším projekčním oddělením a snažíme se navrhnou optimání řešení pro individuální potřeby vašeho bytového domu.