Nižší náklady za teplo a teplou vodu pro všechny obyvatele bytového domu

Plynové kondenzační kotelny jsou vhodnou variantou pro ty, kteří se chtějí odpojit od centrálního zdroje tepla (CZT) a být tak tepelně nezávislý. Důvodem může být především vysoká cena tepla z CZT. Díky kondenzační plynové technice Viessmann a optimálnímu návrhu celého systému můžeme dosáhnout na cenu 350Kč – 450Kč/GJ*.

Nižší cena za každý vyrobený GJ – instalace vlastní domovní kotelny v místě spotřeby tepla a teplé vody, vede k podstatnému snížení samotné spotřeby GJ tepla (moderní tepelná kondenzační technika, minimalizace ztrát, ekvitermní regulace), a to až o 10%“

* Orientační hodnota, výsledná cena za GJ je individuální pro každý dům a je ovlivněna řadou faktorů.

Plynová kotelna

Spočítejte si, kolik s vlastní kotelnou ušetříte oproti dodávce tepla z centrálního zdroje

-> Kalkulačka úspor 

O vybudování vaší nové plynové kotelny se postaráme od začátku až do konce…

… vy se pouze musíte rozhodnout pro odpojení od centrálního zdroje tepla a záměr si odsouhlasit, vše ostatní uděláme již za Vás.

Naše služby pro váš dům: 

  • Návrh systému – zjištění potřeb zákazníka
  • Zpracování projektové dokumentace
  • Poskytnutí vzorů usnesení o záměru na schůzi SVJ nebo BD
  • Zpracování projektové dokumentace (právní poradenství s odpojením od CZT)
  • Zajištění stavebního povolení
  • Vlastní instalace kotelny, uvedení do provozu, napojení na stávající rozvody v domě
  • Záruční a pozáruční servis včetně údržby a provozu
  • 3 možnosti zafinancování kotelny
Technologie kotelny

Technologie, které používáme

Při výstavbě domovních plynových kotelen používáme výhradně moderní tepelnou kondenzační techniku Viessmann. Díky systémovému řešení do sebe všechny komponenty skvěle zapadají, to snižuje časovou náročnost výstavby i pozdější náklady na provoz. Prvotřídní komponenty a materiály nejen samotných kotlů, ale také zásobníků teplé vody nebo expanzních nádob a oběhových čerpadel oceníte, pokud vám záleží na vysoké spolehlivosti provozu po celou dobu životnosti kotelny.

-> čtěte více o technologii kotelen ProSun

Řešení pro každý dům – 90kW až 840kW

Navrhujeme výkon celého systému dle skutečných potřeb každého domu, a to s ohledem na potřebu tepla i teplé vody. Součástí našich služeb je i plná podpora v přípravě a prvotních fázích projektu. Ještě před samotnou instalací tepelného zdroje pro Vás zařídíme projektovou dokumentaci a vše s ní spojené.

Vysoká bezpečnost

Plně automatický diagnostický systém obsahuje veškeré pasivní i aktivní prvky bezpečnosti jako jsou např. elektromechanické uzavírací ventily, čidla úniku plynu, teplotní pojistné ventily a online a GSM informační systémy a dohledy.

Odborná instalace

Naše firma má s tímto typem instalace již vlastní zkušenosti, a tak Vám můžeme nabídnout opravdu funkční a prověřené řešení, které v ČR funguje již na mnoha místech.

Špičkové komponenty s dlouhou životností

Pro naše instalace používáme výhradně značkové komponenty Viessmann. Jen díky systémovému řešení pro velké výkony ve špičkové německé kvalitě si můžete být jisti, že celé zařízení bude fungovat po celá dlouhá léta a bude také velmi bezpečné.